Tester

  • IT Quality Assurance
  • Warszawa, Poland

Tester

Job description

Rozwój w indaHash oznacza rozwój w dynamicznym, agile'owym i produktywnym środowisku! Nasza wielokrotnie nagradzana technologia, zaadaptowana przez firmy z listy Fortune 500, z ponad 900 000 zarejestrowanych użytkowników aplikacji na całym świecie, pomaga indaHash być światowym liderem w obszarze influencer marketingu.

Do naszego działu rozwoju produktu poszukujemy osoby na stanowisko Tester.

Zrób pierwszy krok w kierunku rozwoju swojej kariery w QA!

Twoje zadania:

  • zapoznasz się z systemami i narzędziami oraz procedurami wewnętrznymi
  • przetestujesz działanie aplikacji mobilnej (iOS, Android), aplikacji webowych i stron internetowych
  • przeprowadzisz testy manualne oraz stworzysz scenariusze i przypadki testowe
  • będziesz ściśle współpracował z programistami i użytkownikami końcowymi w weryfikacji i odbieraniu funkcjonalności na środowisku deweloperskim, beta i produkcji

Requirements

Must have:

  • interesujesz się nowymi technologiami i sprawdzaniem jakości oprogramowania
  • masz chęć do dalszej nauki i poszerzania swoich umiejętności
  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia
  • jesteś dociekliwy, zwracasz uwagę na każdy szczegół
  • jesteś dyspozycyjny, chcesz pracować i się rozwijać
  • dobrze znasz język angielski (B2/C1)
  • jesteś komunikatywny, a praca zespołowa to Twoja mocna strona

 Nice to have:

  • 1 rok doświadczenia w obszarze software quality assurance testing
  • znajomość metodologii, narzędzi i procesów QA
  • doświadczenie w pracy w środowisku Agile/SCRUM

Oferujemy:

  • entuzjastyczne, dynamiczne i międzynarodowe środowisko pracy dla początkujących
  • rozwój ścieżki kariery oparty na znaczących wyzwaniach
  • naukę poprzez praktykę
  • imprezy firmowe (wieczory gier planszowych, międzynarodowe imprezy tematyczne, piłka nożna)